Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Våmbs IF

Följ

Våmbs IF

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej

Juni 2024

Alla aktiviteter
  • 1Lör
    v.22
    • 09:30

      Träning P18/19


      10:30
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:25
    • 09:30

      Träning P17


      10:30
    • 10:45

      Träning F17


      11:45
    • 10:45

      Träning F16


      11:45
    • 10:45

      Träning F-15


      11:45
    • 10:45

      Träning F18/19


      11:45
    • 11:00

      Skultorps IF Gul (borta) P-13


      13:00
    • 11:00

      IFK Mariestad Blå (borta) P-12


      13:00
    • 12:15

      Töreboda IK (hemma) P-10


      14:15
    • 12:30

      Skövde KIK Svartvit (borta) F-11


      14:30
    • 12:30

      Götene IF Svart (hemma) P-13


      14:30
    • 12:30

      Domaruppdrag P-10


      13:30
  • 2Sön
    • 10:00

      Skövde KIK Svart (borta) F-14


      12:00
    • 10:00

      Sammandrag 2, Seriespel div 16 P-16


      13:00
    • 10:00

      Matchvärd: Våmb Vit P-14


      13:00
    • 10:00

      Domaruppdrag P2016 P-13


      11:00
    • 11:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-13


      13:00
    • 11:00

      Skövde KIK Svart (hemma) F-09/F-10


      13:00
    • 11:00

      IFK Tidaholm Blå/Vit (hemma) P-14


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag P2016 P-13


      12:00
    • 12:00

      Matchvärd: Våmb Grön P-14


      15:00
    • 12:00

      Domaruppdrag P2016 P-13


      13:00
    • 13:00

      IFK Mariestad Blå/Vit (hemma) P-14


      15:00
    • 14:00

      Ulvåkers IF (hemma) P-09


      16:00
    • 15:00

      Guldkroken FK Vit (borta) F-12


      17:00
    • 17:00

      Ekedalens SK (hemma) A-lag Herrar


      19:00
    • 17:00

      Ekedalen/Fröjered (borta) P-11


      19:00
    • 17:00

      Bollkallar P-12


      19:00
    • 19:00

      Skara FC Vit (hemma) P-11


      21:00
  • 3Mån
    v.23
  • 4Tis
  • 5Ons
  • 6Tor
  • 7Fre
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 8Lör
    • 09:30

      Träning P18/19


      10:30
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P-16


      10:25
    • 09:30

      Träning P17


      10:30
    • 10:00

      Lidköpings FK Svart (borta) F-15


      12:00
    • 10:45

      Träning F17


      11:45
    • 10:45

      Träning F18/19


      11:45
    • 11:00

      IFK Hjo Vit (borta) P-14


      13:00
    • 11:00

      Götene IF (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Hörnebo SK Vit (hemma) F-12


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag F-12 F-09/F-10


      12:30
    • 11:00

      Råda BK Vit (hemma) F-15


      13:00
    • 12:00

      Fagersanna/Mölltorp-Brevik (borta) A-lag Damer


      14:00
    • 12:00

      IK Gauthiod (hemma) F-15


      14:00
    • 12:30

      Skultorps IF Svart (hemma) F-14


      14:30
    • 13:00

      Gullspångs IF (borta) A-lag Herrar


      15:00
    • 14:00

      Nossebro IF Blå (hemma) F-15


      16:00
    • 14:30

      Skövde AIK Vit (hemma) P-13


      16:30
    • 14:30

      Domaruppdrag P-10


      15:30
    • 15:00

      Skövde AIK Vit (borta) F-15


      17:00
    • 16:00

      Lidköpings FK Röd (borta) F-15


      18:00
    • 17:30

      Skövde AIK Vit (borta) P-10


      19:30
  • 9Sön
    • 09:30

      Domaruppdrag F-13


      13:00
    • 10:00

      Sammandrag 3 F16


      13:00
    • 11:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) F-11


      13:00
    • 11:00

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F-14


      13:00
    • 11:00

      Skara FC VitBlå (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag P-09


      12:30
    • 11:20

      Samling Våmb Grön P-15


      11:20
    • 11:20

      Samling Våmb Vit P-15


      11:20
    • 12:00

      Ulvåkers IF Röd (borta) P-15


      14:00
    • 12:00

      Ulvåkers IF Svart (hemma) P-15


      14:00
    • 13:15

      Värings GoIF (hemma) P-15


      15:15
    • 14:00

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-09/F-10


      16:00
    • 14:30

      IFK Skövde FK Vit (borta) P-15


      16:30
    • 15:30

      Mölltorp/Breviks AIF (hemma) P-15


      17:30
    • 16:00

      Ulvåkers IF (borta) A-lag Damer


      18:00
    • 16:00

      Stenstorps IF (borta) P-13


      18:00
    • 17:00

      Stenstorps IF (hemma) P-10


      19:00
    • 17:30

      Falköpings FK Röd (borta) P-14


      19:30
  • 10Mån
    v.24
  • 11Tis
  • 12Ons
    • 17:00

      Träning F-09/F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning P-16


      18:00
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      19:00
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:15

      Skövde KIK Blå (hemma) F-14


      19:15
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Träning F-13


      19:00
    • 17:30

      Träning P-14


      19:00
    • 18:00

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 18:30

      Gullspångs IF (hemma) P-10


      20:30
    • 19:30

      Kinnarp-Slutarps IF (hemma) A-lag Damer


      21:30
  • 13Tor
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:30

      Träning F-14


      19:00
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 18:00

      Skultorps IF Gul (borta) P-14


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:30

      Mölltorp-Breviks AIF (hemma) A-lag Herrar


      21:30
    • 19:30

      Bollkalle P-13


      21:30
  • 14Fre
    • 18:30

      Norra Fågelås IF Svart (borta) P-12


      20:30
    • 19:00

      BK Trix (hemma) F-11


      20:00
  • 15Lör
    • Heldag

      Ulvacupen P-13

    • 08:00

      Ulvacupen F-14


      00:00
    • 08:00

      Ulvacupen: Våmb Grön P-14


      00:00
    • 08:00

      Ulvacupen 15 och 16 juni - lag grön F-14


      00:00
    • 08:30

      Ulvacupen: Våmb Vit P-14


      00:00
    • 09:30

      Träning P18/19


      10:30
    • 09:30

      Träning P-15


      10:30
    • 09:30

      Träning P17


      10:30
    • 10:45

      Träning F16


      11:45
    • 10:45

      Sammandrag 3, seriespel div 16 P-16


      15:00
    • 10:45

      Träning F-15


      11:45
    • 10:45

      Träning F18/19


      11:45
    • 10:45

      Träning F17


      11:45
    • 11:00

      Ulvacupen dag 1 P-12


      14:00
    • 11:30

      Ulvacupen 15 och 16 juni - lag vit F-14


      00:00
    • 14:30

      Ulvacupen F-13


      18:30
    • 15:30

      Råda BK Vit (hemma) P-11


      17:30
  • 16Sön
    • Heldag

      Ulvacupen F-14

    • 00:00

      Ulvacupen: Våmb Grön P-14


      18:00
    • 00:00

      Ulvacupen 15 och 16 juni - lag grön F-14


      16:00
    • 00:00

      Ulvacupen: Våmb Vit P-14


      18:00
    • 00:00

      Ulvacupen 15 och 16 juni - lag vit F-14


      17:00
    • 08:00

      Ulvacupen dag 2 P-12


      11:00
    • 10:00

      Ulvacupen F-13


      15:00
    • 11:00

      IFK Hjo (borta) P-11


      13:00
    • 11:00

      Träning A-lag Herrar


      12:30
    • 17:00

      Tidaholms GoIF (borta) P-10


      19:00
    • 17:00

      Skultorps IF (hemma) P-09


      19:00
  • 17Mån
    v.25
  • 18Tis
  • 19Ons
    • 17:00

      Träning P-12


      18:30
    • 17:00

      Träning P-11


      19:00
    • 17:30

      Träning F-12


      19:00
    • 17:30

      Ekedalens SK (hemma) P-14


      19:30
    • 17:30

      Falköpings KIK Vit (hemma) F-12


      19:30
    • 17:30

      Domaruppdrag F-12 F-09/F-10


      19:00
    • 19:00

      Sils IF (hemma) P-Junior P05-07


      21:00
    • 19:00

      Träning F-09/F-10


      20:30
    • 19:00

      Skara FC Vit (borta) F-14


      21:00
    • 19:00

      Träning A-lag Damer


      20:30
    • 19:00

      Träning F-11


      20:30
    • 19:15

      IFK Mariestad Blå (borta) P-09


      21:15
  • 20Tor
    • 17:00

      Träning F-12


      18:30
    • 17:00

      Träning F-09/F-10


      18:30
    • 17:00

      Träning F-11


      18:30
    • 17:30

      Falköpings FK (hemma) P-13


      19:30
    • 17:30

      Träning A-lag Damer


      19:00
    • 17:30

      Träning P-13


      19:00
    • 17:30

      Domaruppdrag P-10


      18:30
    • 18:00

      Träning F16


      19:00
    • 18:00

      Föräldramatch F16


      19:00
    • 18:30

      Lidköpings FK Svart (borta) F-14


      20:30
    • 18:30

      Träning P-11


      20:00
    • 18:30

      Träning P-10


      20:00
    • 19:00

      Träning P-Junior P05-07


      20:30
    • 19:00

      Träning A-lag Herrar


      20:30
    • 19:00

      Träning P-09


      20:30
    • 19:15

      IFK Mariestad (borta) P-10


      21:15
  • 21Fre
    • 17:30

      Träning P-12


      19:00
  • 22Lör
  • 23Sön
    • 10:30

      Mariestads BoIS FF Röd (hemma) F-11


      12:30
    • 11:00

      Tidaholms GoIF (hemma) P-12


      13:00
    • 11:00

      Domaruppdrag P-09


      12:30
    • 12:30

      Träning A-lag Herrar


      14:00
    • 13:00

      IFK Falköping FF Vit (hemma) P-11


      15:00
    • 13:30

      Skara FC Vit (hemma) F-13


      15:30
    • 13:30

      Domaruppdrag F-13 F-09/F-10


      15:00
    • 15:00

      Skultorps IF Gul (borta) P-11


      17:00
    • 16:00

      Ulvåkers IF (hemma) F-09/F-10


      18:00
    • 16:00

      IFK Hjo (borta) P-10


      18:00
    • 17:00

      IFK Hjo Blå (borta) P-13


      19:00
    • 18:00

      Skövde KIK (borta) A-lag Damer


      20:00
  • 24Mån
    v.26
  • 25Tis
  • 26Ons
  • 27Tor
  • 28Fre
    • Heldag

      Skadevi cup P-11

    • Heldag

      Skadevi Cup F-09/F-10

    • Heldag

      Skadevi cup P-09

    • 10:00

      Skadevi Cup F-11


      00:00
    • 12:00

      Skadevi cup F-12


      00:00
    • 18:00

      Skadevi Cup anmälan P-10


      00:00
  • 29Lör
  • 30Sön
    • 00:00

      Skadevi Cup F-11


      14:00
    • 00:00

      Skadevi cup F-12


      15:00
    • 00:00

      Skadevi Cup anmälan P-10


      19:00
    • 16:00

      Sils IF (hemma) A-lag Damer


      18:00